.

.

WR година Нови Злато Забелешка Шарени Австралија Метал Златна Фолија Банкноти 5 AUD Во 3D Дизајн Реплика Валута Сметка Промоција Подарок

WR година Нови Злато Забелешка Шарени Австралија Метал Златна Фолија Банкноти 5 AUD Во 3D Дизајн Реплика

DEN 82.00 DEN 96.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Име На Производ :
WR 2016 година Нови Злато Забелешка Шарени Австралија Метал Златна Фолија Банкноти 5 AUD Во 3 D Дизајн Реплика Валута Сметка Промоција Подарок
Производ D escription :
1.Материјал : Злато Позлатен+домашно МИЛЕНИЧЕ
2.Големина : Оригинални Банкноти Големина
3.100% Копија Вистински Пари Дизајн
4.Употреба : Собирање на подароци,Декорација подароци,Бизнис подароци,Пријателски подароци ЗАБЕЛЕШКИ :
- 1.Само Обоени Злато Банкноти 1 PC-pc( Без ГРБ Рамка и Сертификат)
-2.Само ГРБ Рамка 1 PC-pc (Без Банкноти и Сертификат).
-3.Само Златен Сертификат 1 PCt-pc ( Без Банкноти и пластична рамка)
Детали За Производот Фотографии :

Главните својства

Стил:
Европа
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Злато Позлатен
Бренд Име:
WR
Точка име :
злато банкноти
Материјал:
Златна Фолија
Големина:
Original Banknote Size
Тип На Производ:
Копија На Хартија Пари
боја:
Злато
Употреба:
Собирање,Дома Декорација,Деловни Подароци
Is_customized:
Yes
Попуст Цена:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Исчезнат:
No

Избор на купувачот