.

.

На 20 милиони УЛ 2547 28/26/24 AWG Мулти-core Контрола Кабел Бакарна Жица Заштитените Аудио Кабел за Слушалки Кабел Сигнал Жица

На 20 милиони УЛ 2547 28/26/24 AWG Мулти-core Контрола Кабел Бакарна Жица Заштитените Аудио Кабел за Слушалки

DEN 687.00 DEN 858.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Полу-цврсти PVC Изолација .Ве молиме УЛ "ФОЛКСВАГЕН" -1 АДС FT1 пламен тест . Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот.Номинална напон : 300 V . Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил.59 /метар
Опис На Производот . Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 1 работен ден (освен викенд). Купувачите треба да им се понуди се врати превозот следење на број и се грижи за враќање превозот цена, За која било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи пакет и сите додатоци; ве Молиме овозможи до 5 работни дена за враќа да бидат обработени. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Tined бакарна жица спирала shield . Овие трошоци се на купувачот одговорност.Номинална температура : 80 степен .Две, Три или Четири јадра . Превозот и ракувањето со обвиненија нема да бидат вратени.Примена : Инсталации на аудио или видео equipmentsound системи и електронски кола.Заробени Tienned бакар диригент,28-24 AWG . Ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-Ѕвезда DSRs оценка. Контактирајте со нас, Ние се стремиме да достави 5-ѕвезда услуги на клиентите. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската пред да ги купите . Политика на враќање Ние нудиме 30 дена (од купувачот примените) враќање и замена гаранција.

Главните својства

Број На Модел На:
УЛ 2547
Тип На Проводник:
Заробени
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Примена:
Инсталации на аудио и видео опрема
Тип:
AWGUE
Диригент Материјал:
конзервирани бакар

Избор на купувачот