.

.

Sodick S101C Sapphire Сплит Водич A. Б ID0.155 да 0.31 мм за Sodick WEDM-LS Жица Машина за Сечење Делови

Sodick S101C Sapphire Сплит Водич A. Б ID0.155 да 0.31 мм за Sodick WEDM-LS Жица Машина за Сечење Делови

DEN 4080.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие дополнителни давачки може да се наплати, кога испораката.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-Shipping-Defference-for-1kg-or-less/518352_2035395289. - Ве молиме да биде љубезно, истакна дека купувачите се одговорни за сите царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци и дополнителни давачки за увоз во вашата земја, ако ги има. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. - Ние не garantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите на Царинење време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот стоки се проверуваат. Ви благодариме.
3080046 Sodick S101 C Sapphire Сплит Водич A. - Превозот цена не вклучува никакви увозни давачки и даноци и дополнителни такси за оддалечени подрачја и другите. Клиентите го ценат овие производи за нивната стабилна и висока прецизност обработка. Ви благодариме за вашето внимание. Дозволете ни да знам дали на секое прашање.
За да го добиете најдоброто за вашиот EDM опрема, треба да се избере најсоодветниот, повеќето постојан висок квалитет на потрошен материјал за вашата апликација и вашата машина. Ние сме EDM потрошен материјал специјалист дека може да се потпре на.

Главните својства

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Број На Модел На:
S101C
Одговара за:
AQ,A,EPOC,АП,BF,Л PGW200,EXC100,БОЛЕСТ серија

Избор на купувачот