.

.

Оптоварување Обичен Круг Пети Канцелариска Работа Евтини Чевли Кина Се Лизга На Ниска Пета Дами Удобно Одење Жените Црна 2018 Кинески Пад

Оптоварување Обичен Круг Пети Канцелариска Работа Евтини Чевли Кина Се Лизга На Ниска Пета Дами Удобно Одење

DEN 1347.00 DEN 2105.28

Износ
Во форма достапна за нарачката


Горниот Материјал : СТП
Обвивка Материјал : СТП
Пета Висина : 3.5 cm/1.4 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Главните својства

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Повод:
Се облекуваат
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
lp651521705000
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Станови Тип:
Основни
Бренд Име:
RPBDZKQO
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Избор на купувачот