.

.

Сопствени Направени Црна Tulle Туту Здолништа Возрасни Жени Гроздобер Возрасни Жени Принцеза Лејди чиста боја Коленото-Должина на Здолништа матурска здолниште

Сопствени Направени Црна Tulle Туту Здолништа Возрасни Жени Гроздобер Возрасни Жени Принцеза Лејди чиста боја

DEN 1264.00 DEN 1487.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе се потрудиме да го реши.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање.
Секое барање, ве Молиме контактирајте со нас слободно.
Здолниште Големина : S-5 XL
Здолниште Должина : 23.
Ако ви треба објектот под итно да,можете да изберете друга изразат deliverys како што курирската служба DHL/UPS-от(Брзи Превозот една недела за време на Пристигнување) при поставувањето на цел .Како искрена продавачот,ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи,Ако имаш квалитет прашање,ве молиме контактирајте со нас наскоро.Можете исто така да платите преку други начини на кои може да бидат прифатени на Aliexpress. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.Ви благодариме!!!
Сопствени Направени Црна Tulle Туту Здолништа Возрасни Жени Гроздобер Возрасни Жени Принцеза Лејди чиста боја Коленото-Должина на Здолништа матурска здолниште
Сите наши здолништа се направени со еластичен појас.Добредојдовте на нашиот магазин
Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако не, Пост Негативни повратни информации Не е доцна.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
FOLOBE
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Mesh
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
Z
Силуета:
Бал
Половината:
Империја
Место на Потекло:
Suzhou Jiangsu Кина(Копно)
Состојба:
Нов стил
Големина:
S-5XL
боја:
Сите боја
Материјал:
tulle
Должина:
60cm
превозот време:
Нормално 15-50 работни дена
Превозот начин:
Кина пост
Стил:
Моден

Избор на купувачот