.

.

Пролет Лето Жени Висока Половината Тесни Канцеларија Здолниште Тенок Опционален Пакет Хип Здолниште Добра Еластична Дама Мини Секси Здолништа Молив

Пролет Лето Жени Висока Половината Тесни Канцеларија Здолниште Тенок Опционален Пакет Хип Здолниште Добра Еластична

DEN 200.00 DEN 235.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!
(1cm=0.394 инчи)
> Информации за производот индекс
Една Големина : Должина 40 cm(15.75 инчен), Половината 58 -92 cm (23-41 инчен), Хип s 63 -98 cm (25 -39 инчи)

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Модални,Полиестер
Декорација:
Никој
Силуета:
Молив
Број На Модел На:
QK01
Половината:
Империја
Стил:
Повик
Бренд Име:
tooci праска

Избор на купувачот