.

.

Зимата е Топло Чиста Боја Жените Еластична Висока Половината Волнени Здолниште Секојдневен Преголеми Елегантен Женски Лабава Pleated Средината Здолниште 5XL 6XL

Зимата е Топло Чиста Боја Жените Еластична Висока Половината Волнени Здолниште Секојдневен Преголеми Елегантен

DEN 888.00 DEN 1366.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Pls проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код внимателно пред да плаќаат. Ние не се дозволи наплата или размени, бидејќи од вас промена на умот. Јас ќе бидам прифатена.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
shevalues
Стил:
Повик
Број На Модел На:
saia bandagem
Материјал:
Памук,Полиестер
Силуета:
Pleated
Половината:
Империја
Декорација:
Sashes
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
25cm x 25cm x 3cm (9.84in x 9.84in x 1.18in)

Избор на купувачот