.

.

6 Бои со Висок Квалитет Девојка е Црвена Сина, Црна Цврста Тесни Rayon Завој Здолниште Партија Тесни Здолниште

6 Бои со Висок Квалитет Девојка е Црвена Сина, Црна Цврста Тесни Rayon Завој Здолниште Партија Тесни Здолниште

DEN 1104.00 DEN 1200.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Повод : Формално Вечер
Предмет Тип : Вечер Фустани
Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно)
Бренд Име : завој фустан
Фустани Должина : Над Коленото, Мини
Силуета : Обвивка
Материјал : 90% Rayon,9%Најлон,1%Spandex
Големина : XS S M L
Предмет Тип : Вечер Фустани
Материјал Состав : Плетени

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
GWENDLYANNA
Материјал:
Најлон,Rayon,Spandex
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Молив
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на купувачот