.

.

Рококо Стил Слатка Принцеза Црна Круна Печатени Девојка е Кратко Здолниште со Возбудува и Лак

Рококо Стил Слатка Принцеза Црна Круна Печатени Девојка е Кратко Здолниште со Возбудува и Лак

DEN 2325.00 DEN 2447.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Здолниште Големина во CM големина Половината(cm) Колковите (cm) Должина(cm) S 70 90 47-52 М 74 95 47-52 L 78 105 47-52 XL 86 110 47-52 XXL 92 115 47-52
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени. Прилагодување на времето 7-15 дена.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг
Наплата/Размена. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. 100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
Име На Производ :
Рококо Стил Слатка Принцеза Црна Круна Печатени Девојка е Кратко Здолниште со Возбудува и Лак
Материјал :
Полиестер, Памук
Answer : ___________________________ Note : Здолниште само, petticoat не се вклучени.Ви благодарам многу за вашата помош. Ви благодариме! За повратни информации.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
LS149
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Лолита Стил
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот