.

.

гума долги ракави врвот со латекс молив здолниште за жена секси медицинска сестра одговараат cosplay клуб униформи

гума долги ракави врвот со латекс молив здолниште за жена секси медицинска сестра одговараат cosplay клуб униформи

DEN 6338.00 DEN 6672.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Политика На Враќање
Ако производот ќе примите не е она што го наредил, ние ќе го замени тоа бесплатно.
Повратни информации
Ние го цениме и почитуваме сите наши клиенти повратни информации рејтингот и репутација и ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите прашања пријателски пред да замине негативни/неутрален повратни информации. Кога за прв пат купување на облека, ќе може да бидат разочарани да се види дека на латекс се чини дека имаат повеќе од мат финиш.
Стоки од интимна природа не се надоместуваат и не-exchangeable откако ќе се отвори.
Сите пакети мора да бидат осигурени за вредноста на содржина, кога тие се испрати назад до нас.
Сите производи се проверуваат пред превозот и suitop гарантира за квалитетот на нашите производи. Ако некој производ не ги исполни вашите очекувања, едноставно јавете ни во рок од 2 дена не можат да се сметаат за одговорни за штета предизвикана од злоупотреба или лошата грижа на облека. Suitop нема да биде одговорен за сите пакети кои се изгубени за време на процесот на враќање, освен доказ за испорака потпис може да биде обезбедено.
Нарачки може да се откаже откако трансакцијата се обработува. Ние воопшто не ја напуштат повратни информации до крајот на трансакцијата односно по купувачот има информираше тие примиле на објектот. Слично на кожа, латекс бара сјајна и грижа, со цел да се погледне своите најдобри и развој светла сјај.
Ако сакате да се разменуваат облека, или ако постојат било какви грешки со вашата нарачка, вие мора да го извести ни во писмена форма или по e-mail во рок од 2 дена од приемот на вашата цел за враќање овластување број.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Viscose,Вистинска Кожа
Силуета:
Молив
Декорација:
Appliques
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ST-203151
Пол:
Жените
боја:
Ве молиме погледнете го боја табелата подолу
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Материјал Состав:
природата гума латекс
Дебелина:
0.4 mm

Избор на купувачот