.

.

Есен, Зима Голема Половината Долго Здолниште Жени Секси Сплит СТП Кожени Здолништа Темперамент Тенок А-линија Здолништа

Есен, Зима Голема Половината Долго Здолниште Жени Секси Сплит СТП Кожени Здолништа Темперамент Тенок А-линија

DEN 1498.00 DEN 2171.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ако сакате да трговија на големо тоа, добредојдени да оставите порака, можете да добиете добра трговија на големо цена, но основна е дека MOQ.
За Данок :
Ние не сме одговорни за било какви проблеми (враќање на пакетот или да наплатат било такса) кои предизвикуваат страна на погрешна адреса, па pls оставете ги вашите детали информации за примање на стоката. (обично ние внимателно проверете пред испраќање на стоката, ние не ја испратите на оштетена стока)
Ако не ви се допаѓа добра, можете да се вратите добро, но ќе ги плати сите превозот надомест.
(2) За Русија, тоа треба 30-60days нормално; понекогаш треба повеќе долго време, pls чекаат трпеливо. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Помалку вредност или "примерок" ќе бидат напишани на пакетот за намалување на даночното, но ние не сме одговорни за било кои други доход или надоместок се наплаќа од клиентот на државата.
(2) Некои земја EMS е добро, но за Русија клиент, pls избира ЕМС само, не DHL, FEDEX, ТНТ и други. Ако повеќе од 7 дена, ние може да не прифати да се вратат. Или ние нема да ги прифатат. Однапред ви благодариме.
Кога стоката испратена надвор, ние не може да го контролира времето за испорака, само да се чека да пристигне таму, pls чекаат трпеливо, но ако не можете да ги пратите на интернет, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе песна за вас.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Формално
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
CJ-5

Избор на купувачот