.

.

Прилично Boho Руменило Розова Нивоа Ruched Tulle Булчински Здолништа Бујна Подуени Долго Возрасни Tulle Здолниште Жените Сопствени Направени 2017 Патент Стил

Прилично Boho Руменило Розова Нивоа Ruched Tulle Булчински Здолништа Бујна Подуени Долго Возрасни Tulle Здолниште

DEN 3413.00 DEN 3792.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Доколку постои очигледна квалитет проблем со производот, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати на производот назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Ако само враќање на производот на адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Ве молиме чувајте го производот сосема нов со оригинални тагови и етикета на. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации.Четирите Главни Изразува. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Тоа, според обичаите на различни земји. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 -$25. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште. Ако најдете производот во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно,Полиестер
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Бал
Бренд Име:
WDPL
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
Број На Модел На:
Розово Руменило
боја:
Розово Руменило
Стил:
Моден
Decroation:
Pleats
Сезоната:
Сите сезоната
Пол:
Женски
Потекло:
кина
Ткаенина Тип:
Tulle Здолништа Туту Здолниште
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на купувачот