.

.

Нови Пристигнување Секси Транспарентен Здолништа Жените Линија Коленото Должина Tulle Здолниште Сопствени Направени Pleated Чиста Туту Здолниште За Лето

Нови Пристигнување Секси Транспарентен Здолништа Жените Линија Коленото Должина Tulle Здолниште Сопствени Направени

DEN 1536.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме да го задржи здолниште сосема нов со оригинални тагови и етикета на. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Ако се најде во здолниште во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати здолниште назад!
Ние ќе ви даде врати детали.
Времето за испорака е околу 15-45 работни денови во нормален, за повеќето земји. e-Пакет, Бесплатен Превозот во САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Австралија, Русија, Франција, Израел, Саудиска Арабија и Украина
Нормално, времето за испорака е околу 5-15 работни денови.
Ако не можете да најдете вашата големина тука , ве молиме оставете порака во вашата нарачка ни кажува :
половината ( сантиметар или инчи )
колковите ( сантиметар или инчи )
вашиот здолниште должина ( сантиметар или инчи )
Нови Пристигнување Секси Транспарентен Здолништа Жените Линија Коленото Должина Tulle Здолниште Сопствени Направени Pleated Чиста Туту Здолниште За Лето
1. Кина Пост Воздух Mail , Бесплатен Превозот за сите земји. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Но поштенски ќе биде околу $20-30
6.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
здолниште
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Никој
Бренд Име:
WDPL
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот