.

.

девојки здолништа година виножито туту лета девојки кратко здолниште лето стил детска мини здолниште танц носии за деца jupe fille добра

девојки здолништа година виножито туту лета девојки кратко здолниште лето стил детска мини здолниште танц

DEN 260.00 DEN 298.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


Девојки Деца Petticoat Виножито Pettiskirt Bowknot Здолниште Туту Фустан Dancewear
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
100% сосема нов и висок квалитет.
Пол : Девојки
Шаблон тип : Виножито
Стил : Прекрасна
Материјал : Tulle+Satina
Пакетот вклучува : 1 PC Фустан
Големина на Половината Должина Соодветна Возраст S 40-64 CM/15.7-25.2" 22 CM/8.7" 1-3 Y М 44-70 CM/17.3-27.6" 26 CM/10.2" 4-6 Y L 46-76 CM/18.1-30" 30 CM/11.8" 7-9 Y

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 5, 8
Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Ruched
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Повик
Материјал:
Чипка
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
Девојка Здолниште

Избор на купувачот