.

.

Кратко Здолниште линија за Жени Зима Слатка Гроздобер Алис Pocker Картичка Печатени Лолита Здолниште со Чипка Возбудува

Кратко Здолниште линија за Жени Зима Слатка Гроздобер Алис Pocker Картичка Печатени Лолита Здолниште со Чипка

DEN 2063.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Брендирани Кратко Здолниште линија за Жени Зима Слатка Гроздобер Алис Покер Картичка Печатени Лолита Здолниште со Чипка Возбудува
* Здолниште само, блуза не се вклучени. Ви благодариме! За повратни информации.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг
Наплата/Размена. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги.Ви благодарам многу за вашата помош.

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Лолита Стил
Број На Модел На:
LS101
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот