.

.

2017 пролет и лето плус големина долго underskirt тенок солидна голема дното модални половина лизга еластичен појас сите натпревар petticoat

2017 пролет и лето плус големина долго underskirt тенок солидна голема дното модални половина лизга еластичен

DEN 921.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Материјал : 95% памук + 5% spandex Азија Големина : M/L/XL (1cm=0.39 in) Забелешка : погледнете детални големина информациите подолу за избор не според својата нормална големина. М половината : 62-80см хип : 82cm должина : 80см L половината : 64-84cm хип : 86cm должина : 90cm XL половината : 66-88cm хип : 90cm должина : 90cm ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Модел 166cm/46kg во Големина M

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Директно
Број На Модел На:
M/L/XL
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Материјал:
Модални
Бренд Име:
MEIL
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Избор на купувачот