.

.

HDMI ДИГИТАЛНА-C ДИГИТАЛНА-T ДИГИТАЛНА-T2 USB LCD Контролер Одбор Комплет Плус 17.3 B173RW01 1600x900 Екранот

HDMI ДИГИТАЛНА-C ДИГИТАЛНА-T ДИГИТАЛНА-T2 USB LCD Контролер Одбор Комплет Плус 17.3 B173RW01 1600x900 Екранот

DEN 6429.00 DEN 6767.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас однапред во времето. Превозот и ракувањето со обвиненија не може да биде вратена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Ако објектот е оштетен или не може да се користи поради квалитетот проблем, тогаш можете да разменувате за нов или да се вратат во рок од 7 дена по добивање ouritem.HDMI ДИГИТАЛНА-C ДИГИТАЛНА-T ДИГИТАЛНА-T2 USB LCD Контролер Одбор Комплет Плус 17.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне) ве Молиме контактирајте за пониски DHL цена.
Нашите принципи за водење бизнис се : Клиент-центрични; Добар Квалитет; Брзо-одговор;
Инстант-акција; Професионални-техника; и Насмеани услуга
.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Канада/Велика Британија / Франција / Шпанија/ Швајцарија/ Нов Зеланд maytake 14-20 работни дена.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме не одговори хумор негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Контактирајте со нас
Најголемиот дел цел е прифатливо, ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел.
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме.
Италија / Бразил/ Јужна Америка/Русија може да потрае до 30-50 работни дена. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.

Главните својства

Број На Модел На:
17.3 инчен B173RW01
Бренд Име:
NJY ДОПИР
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
Резолуција:
1600X900
Влезниот Сигнал:
HDMI ДИГИТАЛНА-C ДИГИТАЛНА-T ДИГИТАЛНА-T2 USB
осветлување:
LED
Погоден LCD:
B173RW01
Компатибилен:
Конзола За Игри

Избор на купувачот