.

.

2Y Занает Бели Цвеќиња Цвет Средување на Везови Applique Чипка Лента Трим Костим Diy да се Шие на Шиење Accessorices

2Y Занает Бели Цвеќиња Цвет Средување на Везови Applique Чипка Лента Трим Костим Diy да се Шие на Шиење Accessorices

DEN 318.00 DEN 378.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


Производ Детали :
Материјал : Полиестер / Ткаенина
Големина : Прибл целосна ширина 97mm/ 9.7 cm, 1 двор=91cm се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Off бела Пакет : 1 X 2 метри трим
Испорака :
Повратни информации :
1,ве Молиме да помогне да се потврди приемот на производи откако ќе ги добијат.
2, Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас прво отколку што неутрални или лоши повратни информации директно и ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволи решение.
3,Со вашата поддршка,ние ќе направиме се подобро и подобро, ве Молиме љубезно ни даде позитивни повратни информации .
дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор

Главните својства

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
T489
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Големина:
97mm

Избор на купувачот