.

.

Класичен Бамбус Брус Загатка Ум Мозокот Teasers Коцка Загатки Игра Играчки за Возрасни, Деца 4.5*4.5 cm

Класичен Бамбус Брус Загатка Ум Мозокот Teasers Коцка Загатки Игра Играчки за Возрасни, Деца 4.5*4.5 cm

DEN 191.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Пакување : пластични shrink wrap
Објектот Големина : за 4.5 * 4.5 * 4.5 CM
Материјал : бамбус
Содржи : 1 парче класичен puzzle
Погоден за група : 3 години, & UP, погодна за двете млади и стари

Главните својства

Предупредување:
не е за деца под 3 години
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 6 години,> 8 години,> 3 години
Материјал:
бамбус
Стил:
Геометриски Облик
Број На Модел На:
hp30
Загатка Стил:
брус мозаик

Избор на купувачот