.

.

Жените памук мини чанти дами ден канџите чанти женски мали телефон организатор пошта bolsas feminina bolsos за девојки

Жените памук мини чанти дами ден канџите чанти женски мали телефон организатор пошта bolsas feminina bolsos за

DEN 600.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако е тоа,ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако најдете големината на производите не ви одговара . Нормално постојат appoximately 0.Овие трошоци се под купувачот одговорност. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
Се враќа
Ние и ветуваме да им даде на нашите клиенти најдобри зедницата.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Размавта Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Бренд Име:
НАЈСРЕЌНИТЕ ИЗВОР
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Обликот:
Размавта
Декорација:
Копче
Стил:
Дама
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
hk1210
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Чанти Тип:
Wristlets
Повод:
Разноврсна
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Шаблон Тип:
Plaid
чанти спојки:
Bolsa feminina bolso mujer
боја:
red blue green морнарица
жените монета кеси:
клучни кеси Санитарни салфетка пакет
децата на училишна возраст:
мали чанти мини пошта
Површината Материјал:
памучна ткаенина канџите
Стил:
Евра & америка дами женска
цртани ликови:
plaid цвет
Декорација:
plaid флорални со чипка чипка
моден дизајн:
Единствена Убава

Избор на купувачот