.

.

Професионални Жени Wetsuit Долг Ракав Костим За Капење, Спорт Со Полно Тело, Бански Spearfishing Нуркање Костум Сурфање Jumpsuits

Професионални Жени Wetsuit Долг Ракав Костим За Капење, Спорт Со Полно Тело, Бански Spearfishing Нуркање Костум

DEN 1193.00 DEN 1987.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена за да се подготват својата цел. Русија cutomer ве молиме, напишете вашето име и презиме. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5 Ѕвезда. ПОВРАТНИ информации 1.Ако чувствувате дека не satisifed,ве молиме да не го остави негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас,ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Објектите што сте ги примиле во рок од 15 дена од доставената датум. ЦАРИНА Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Професионални Жени Wetsuit Долг Ракав Костим за капење, Спорт со Полно Тело, Бански Spearfishing Нуркање Костум Сурфање Jumpsuits Карактеристики : Слики од вистински производи, боја на сина линија е полесен од моделот прикажи слики 100% нови и добар квалитет, Тоа е прилично удобно и секси, Модерен и либералната Карактеристика Секси Плажа Бикини костими за капење Облечи Шармантен & стилски Плажа Бикини облечи одговара на повеќето девојки или жени прекрасен подарок за вашиот љубовник или себе си. Бесплатен Превозот. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.

Главните својства

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
H147
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Бренд Име:
Aindav
Пол:
Жените дами Женски Missy
Користење Места:
Плажа,Пливање Surf, Нуркање, Нуркањето
Користење на сезоната:
лето есен пролет зима
Примена:
Распуст,Одмор
Потекло:
произведено во Кина
боја:
Сина, Црна
Стил:
спорт бански
Специјалност:
Нуркање Одговара
Име:
wetsuit жени
Опис:
долг ракав бански

Избор на купувачот