.

.

Watchbands 26mm висок квалитет Stailess Челик Хривнија Рака Види Бенд За Garmin Fenix 3 мат безбедност тока промоција сребро.

Watchbands 26mm висок квалитет Stailess Челик Хривнија Рака Види Бенд За Garmin Fenix 3 мат безбедност тока промоција

DEN 1086.00 DEN 1392.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Watchbands 26mm висок квалитет Stailess Челик Хривнија Рака Види Бенд За Garmin Fenix 3 мат безбедност тока промоција сребро.
Точка Име : Метал Watchband
Објектот Боја : Сребрена ,Црна
Објектот Ширина : 18mm 20mm 22mm 24mm 26mm
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испратиме ites со 3-7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние doonot гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратна информација : 5 ѕвезди за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред ју остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Бендот Боја:
Црна, Сребрена
Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm, 24mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Тока
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Број На Модел На:
1824
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
За 17cm
Watchband:
Сребро.

Избор на купувачот