.

.

Замена Цврсти ВРСКИ Нерѓосувачки челик Watchbands метал види рака хривнија пеперутка тока 14MM 16MM 18mm 20mm 22mm 24mm

Замена Цврсти ВРСКИ Нерѓосувачки челик Watchbands метал види рака хривнија пеперутка тока 14MM 16MM 18mm 20mm

DEN 1056.00 DEN 1200.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Повратна информација : 5 ѕвезди за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Главните својства

Бендот Боја:
Сребро, Сребро и rosegold
Бендот Ширина:
14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
метал тока
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
20white
Бендот Должина:
за 165mm

Избор на купувачот