.

.

2017 Висок Квалитет на Модата Лак Врски за Мажи Свадба Домот Црвено Bowtie Клуб, Банкет Годишнината Пеперутка Лак Вратоврска со Подарок Кутија

2017 Висок Квалитет на Модата Лак Врски за Мажи Свадба Домот Црвено Bowtie Клуб, Банкет Годишнината Пеперутка

DEN 541.00 DEN 846.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


2017 Висок Квалитет на Модата Лак Врски за Мажи Свадба Домот Црвено Bowtie Клуб, Банкет Годишнината Пеперутка Лак Вратоврска со Подарок Кутија
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Главните својства

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Бренд Име:
Evanhome
Број На Модел На:
LJ140
боја:
Црвена
Функција:
Двојно Ткаенина

Избор на купувачот