.

.

CHIZIYO Автомобил Вратот Перница Патување потпирачи за глава Мемориска Пена, Мултифункционален Перница Круг се Тркалаат потпирачи за глава Поддржува Перница Подлога

CHIZIYO Автомобил Вратот Перница Патување потпирачи за глава Мемориска Пена, Мултифункционален Перница Круг се

DEN 587.00 DEN 667.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


На клиенти
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
Внимание :
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Но мора да се плус некои товар .Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен Фидбек и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот (НСД), кои се од витално значење за растот на нашиот мал бизнис.
Покрај тоа, ве МОЛИМЕ да НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Само 5-Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени.

Главните својства

боја:
Црна
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал:
вештачка кожа
Бренд Име:
CHIZIYO
NO:
A391
S:
40X12X12cm
БР.1:
85

Избор на купувачот