.

.

Спакуван пластични лежишта понесе 8mm;дебелина 5-15mm;дијаметар 22-45mm. 6pcs/многу

Спакуван пластични лежишта понесе 8mm;дебелина 5-15mm;дијаметар 22-45mm. 6pcs/многу

DEN 744.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Имајќи го Понесе 8 mm пакет пластични лежишта. Според дијаметар и дебелина, постојат 8*22*5 , 8*22*7 , 8*28*7 , 8*30*7 , 8*30*11 , 8*32*12 , 8*35*15 , 8*40*11 , 8*40*13 , 8*45*14 . Вкупно десет предмети. Првиот број претставува имајќи внатрешен дијаметар; вториот број претставува тркало дијаметар; третиот број претставува тркало дебелина Кога ќе ги нарачате,ве молиме оставете messange она што предмети што треба. Јас ќе пост според вашиот requst。 Широко се користи во лифтови, медицинска опрема, подвижни појас, лизгачки врати и прозорци, машини и опрема. Потеклото на Кина Провинција Жеџијанг 6pcs/многу Ако ви треба пакуваат други пластични лежишта,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
8*22*5
8*22*7
8*28*7
8*30*7
8*30*11
8*32*12
8*35*15
8*40*11
8*40*13
8*45*14
Постојат многу други спакувани пластични лежишта во мојата продавница,ве молиме кликнете на линкот подолу за да видите детали :
Објасни : За време на испорака,ние во собата на 7 дена за да се избегне unexpect фактор,всушност, ние може да се направи порано;Стандардниот сет време на испорака ќе биде 1-2 дена. Испорака ќе бидат од UPS-от,EMS,КИНА ПОСТ,и други изразат компанија, , .Ако не може да се прифати,молам контактирајте ме соодветно на тоа; штом ќе добиете на стоки,ве молиме потврдете го со нас во Aliexpress ПОБРЗО,и даде feedbackk 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа.

Главните својства

Тип:
Вратата Ролки
Бренд Име:
Rong Тркалање
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Спакуван Пластични Лежишта
Имајќи Materal :
Имајќи Materal
обложени пластика:
Полиуретански

Избор на купувачот