.

.

JeaTone 7 Колор TFT LCD Видео Врата Телефон на Допир Копче Вратата Спогодба IR Ноќ Визија Камера Вратата за Полнење Водоотпорен Со Складирање

JeaTone 7 Колор TFT LCD Видео Врата Телефон на Допир Копче Вратата Спогодба IR Ноќ Визија Камера Вратата за Полнење

DEN 10320.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики на OSD Мени
Различни Повикување На Мелодијата И Прстен Време На Располагање Поставување На Утро/Исток/Ноќ.
Метална Жица-цртање Случај
Тоа Го Прави Мониторот Модерен И Убави.
Мулти-јазици OSD Мени
Системот Поддржува Шест Различни Јазици : Англиски, Руски, Француски, Арапски, Шпански, Јапонски.
Инсталација Метод
Конекција Дијаграм ПИР Инсталација Посебно, Може да Биде За Аларм Promptonly, Работа Со Камерата Заедно Може да го Алармот И Снимање на Видео. Со SD Картичка, Можете Да Поставите Режим на Снимање На Видео.
Модерен Изглед
♦1200 TVL Камера
♦IR LED Форумот Осветлување Може да се Добие Подобар Вечер Гледање
♦Лесно Да се Инсталира И DIY Инсталација
♦Рѓа-доказ Алуминиум Анти Вандалот Panel
♦IP65 Водоотпорна
♦Прилагодливи Спогодба За Јачина На
♦Dual-начин Спогодба
Производ Спецификации-Отворено
Камера Сензор
1/3" CMOS, 1200 TVL-Линија Висока Резолуција
Леќа
3.
IP65 Водоотпорен, Анти-ветер Дизајн
Отворено Панел Може, Исто Така, Работи Добро, Дури И Во Случај На Лоши Временски Услови.(Влез : 100 V-240 V)
Ние Ќе Испрати Апликативната Адаптер За Вас Според Вашите Држави.Акрилик Легура Жица за Цртање Панел, Со Дебелина 23mm, Тоа се Направи Мал И Тенок, да Биде Убава И Луксузни Декорација За Вашиот Дом.
IR-LED Форумот Осветлување Може да се Добие Подобар Вечер Гледање
Тоа Ви Помага Да Се Идентификуваат Посетителите На Вашата Врата, Дури И Во Темница.
Нашата 7" Видео Вратата на Телефонот, Прилагодете ги Поддржува Поврзување Со ПИР Детектор, Аналогни Камера И алармен Систем.
Поддршка За Електронско Заклучување, Аналогни Камера, Алармот.

Главните својства

Функција:
Никој,Видео,Фотографија
моќност:
Електричното Снабдување
Тип На Објект:
Видео Врата
Бренд Име:
JeaTone
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Екранот:
боја
Itercom:
Yes
алармот:
Yes
Функција:
Притоа, Мониторинг, Спогодба, Слика И Видео
Резолуција:
800(H)*3(RGB)*480(V), 3.7 ММ Леќа Pinhole
меморија:
86 слики, поддршка max.32G SD картичка
Поддршка:
2 повик панел+4 затворен монитор+ 2 Аналогни камера + 2 ПИР
Спогодба режим:
Hands-free двојна комуникација
посебни:
7 екран во боја
Работа Темп:
-40----+60 (Фаренхајтови)
Инсталација:
Surface Mount
Видео вратата на телефонот, прилагодете:
1 внатрешна монитор + 1 отворен повик panel
Јазик:
Англиски, Руски, Француски, Арапски, Шпански, Јапонски

Избор на купувачот