.

.

BigBigRoad За Ауди A4L A4 TT А1 А3 А5 О7 Q3 П5 RS5 s3 Безжична Камера Автомобил Задните Видите Копија Обратен CCD Камера Паркинг Камера

BigBigRoad За Ауди A4L A4 TT А1 А3 А5 О7 Q3 П5 RS5 s3 Безжична Камера Автомобил Задните Видите Копија Обратен

DEN 1447.00 DEN 1722.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

4 G безжична, Боја видео 3) Пренос на Далечина : 50m 4) Влез : DC 12 V 5) Температурата на работа : -10-60 o C Безжичен Приемник 1) Кабел Должина : 1. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали
8.0 Vp-p,75 Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 67 - Ip 68 Операција Температура : -20°C+80°C RH95% Работна Сила (DCV) : DC 12 V
Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1x Безжичен Предавател 1x Безжичен Приемник 1 x упатство
.
7 : ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена. Поддржува NTSC ТВ систем
6. со добра водоотпорен функција. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 5 : Поврзување на видео кабел на камерата за продолжување на кабелот. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. 4 : Поврзување на моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. 2 : Fix камерата до каде акции табличка светлина беше.
Параметри : Слика сензори : 1/3" color CCD ТВ Систем : NTSC & ПАЛ Минимална осветлување.4 G безжична, Боја видео 3) Влез : DC 12 V 4) Примање на Осетливост на : ≤85d Bm 5) Температурата на работа : -10-60 о В 5) Боја : Црна Како да го Инсталирате : 1 : Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил.High-definition и 170 степен широк агли на гледање
2.
Клучни Карактеристики :
1 . Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна
7.

Главните својства

Напон:
12V
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
2M
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
BigBigRoad
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS

Избор на купувачот