.

.

НИ НА ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА WW2 НИ ВОЗДУШНИ ПАДОБРАНЕЦ ВОЛНА ГАРНИЗОНОТ КАПА ГОЛЕМИНА L-32443

НИ НА ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА WW2 НИ ВОЗДУШНИ ПАДОБРАНЕЦ ВОЛНА ГАРНИЗОНОТ КАПА ГОЛЕМИНА L-32443

DEN 524.00 DEN 575.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


НИ НА ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА WW2 НИ ВОЛНА ГАРНИЗОНОТ КАПА ГОЛЕМИНА L -32443
Точни репро НИ втората светска војна WW2 НИ ВОЛНА ГАРНИЗОНОТ КАПА, со сребро сива цевки.
Нето Тежина : 0.100 kg
Големина
М
L
НАС
7
7-1/4
Европа
56-57
58-59

Главните својства

Тип На Објект:
Воена Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Loklode
Материјал:
Волна
Шапка Големина:
7 1/4

Избор на купувачот