.

.

Пумпа за вода 750-40621 за Lister Petter LPW LPWT LPWS

Пумпа за вода 750-40621 за Lister Petter LPW LPWT LPWS

DEN 2184.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2. Купувачот е одговорно за превозот обвиненија за да се вратите на некој објект, освен ако враќањето причина е резултат на превозот грешка во наше име.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.
Пумпа за вода 750-40621 за Lister Petter LPW LPWT LPWS
Примена : (Само за референца)
Lister Petter Алфа LPW,LPWS,LPWT пумпа за Вода Lister Petter Genset Пумпа за Вода Lister petter Мотор делови На пумпи се исто така достапни како целосна собранието со backplate и Приклучоци опремени(но со исклучок на термостат &домување) го Заменува Дел Броеви : 750-40012 750-400011 750-40620 Гаранција Информации : Сите неисправни / не-функционира делови може да се врати за наплата во рок од 365 дена на оригиналната набавка на телефонот датум. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго . За Испорака : 1. Повратни информации : Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас. Ви благодариме за разбирањето.Било увозни давачки е на купувачот одговорност.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа. Сите нови / неискористени делови може да се врати за наплата во рок од 30 дена од денот на купување. Контактирајте со нас преку e-mail или aliexpress пораки систем (склопот) за инструкции како да се врати на објектот.

Главните својства

Објектот Висина:
12cm
Осветленост Дел Број:
750-40621
Бренд Име:
INPOST
Производителот Дел Број:
751-41022
Објектот Должина:
20cm
Другиот Дел Број:
751-41022, 750-40621
Поставување на Возило:
времето појас маска
Материјал Тип:
челик+алуминиумски
Специјални Функции:
Мотор за ладење на течноста за циркулација на проток
Објектот Ширина:
12cm
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Објектот Тежина:
2.5KG
Број На Модел На:
750-40621
Гаранција за квалитет:
12 месеци
Осветленост Дел Број:
751-41022
Дел Број:
750-40012 750-400011 750-40620
Примена:
Lister Petter LPW LPWS LPWT Мотор Genset
Услуга:
OEM/Замена
Тип:
вода за ладење, пумпа
Состојба:
100% нови
Другиот Дел Број:
751-41022, 750-40621

Избор на купувачот