.

.

30watt волумен switch контролер за таванот на говорникот

30watt волумен switch контролер за таванот на говорникот

DEN 1056.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


30 вати волумен switch контролер за таванот на говорникот Опис на Производот
Карактеристики :
1. 5 приспособување на работната позиција, далечинскиот управувач и независна контрола за јачина на партиција
2. Прецизни за прилагодување, лесен за инсталација
3. Band type 5 приспособување на позицијата
4. Школка е направен од пламен retardant АБС материјал
5. Убава и елегантен изглед
6. Висок квалитет и конкурентни цени
7. Солидна пакување и брза испорака
8. ОЕМ и ODM се добредојдени Параметри :
Режим
CC-61-6 W CC-61-30 W CC-61-60 W CC-61-120 W CC-61-200 W
Боја
Бела
Производ Големина
87*87*60mm
Исти моќ
6 W 30 W 60 W 120 W 200 W
Текст отпорност
15 KΩ
Опсег
5 позиции Контрола на владата Константен напон Пакување големина 110*110*85 110*110*95 110*110*110 Бруто тежина 0.2 0.25 кг кг 0.35 kg 0.55 0.8 kg kg Компанија Информации Топла продавање на производ

Главните својства

боја:
Бела
екран:
No
Поддршка СТАН:
No
PMPO:
200W
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Далечинска Контрола:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
CC-61-30W
Кабинетот Материјал:
Пластични
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Извор На Енергија:
AC
комуникација:
ПОМОШЕН
Бренд Име:
Oupushi
Вграден Микрофон:
No
Функција:
Никој
Звучник Тип:
Во таванот Говорникот
Батеријата:
No
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Обликот:
Плоштад
капацитет :
6w, 30w, 60w, 120w, 200w
боја :
Бела
Чекор:
5 Чекори
Контрола на владата:
Трансформатор.
Функција:
издржлив
Примена:
Внатрешна
Посебна Карактеристика:
Мини
Звучник Тип:
Мини
комуникација:
Жичен

Избор на купувачот