.

.

бесплатен превозот УНИВЕРЗАЛНА Јапонија Модели Автомобил Авто Приколка Кука Прстен Око Забавува за Влечење Пред Задните сребро Нови Влечење Прачки

бесплатен превозот УНИВЕРЗАЛНА Јапонија Модели Автомобил Авто Приколка Кука Прстен Око Забавува за Влечење Пред

DEN 719.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
Тоа е замена на дел за вашиот автомобил Забавува кука, тој е направен од висок квалитет и мала тежина AL6061-T6 ЦПУ машински палка алуминиум. Тоа е време да го инсталирате Забавува кука за вашиот автомобил сега.
Fitment : Јапонија Модел на Автомобил ве Молиме бидете сигурни дека вашето возило Прстен се Одвиваат & Провира големина првата вашиот предлог
Спецификации : SKU : A035-02-S Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум и Железо (Завртка) Боја : Црвено & Црна(Како пик, Завртки е сребро) Тежина : 0.38 KG Големина : 189mm(7.4") Долго Со Прстен се Одвиваат ; 40mm(1.6") Долго за Провира ; 18mm(0.7") Дијаметар за Провира.
Тема : Европската Спортски Трки Стил Посебни Функционални Свитлива Дизајниран Супер Лесен & Брза Инсталација( трае помалку од 2 минути) за Директни Завртка На Апликација Направена Од Висок Квалитет и мала Тежина Палка ЦПУ Машински Алуминиумски Елоксирани Заврши Боја Лесно Обновување Во Случај На Незгода или Ако Возилото Станува Теренски Забавува Автомобил Безбедно Без Оштетување на Акции или Резервни Браници Драматично Ќе се Подобри Спортски Изглед
Инсталација Референца :
Пакет се вклучени : 1 x Приколка Кука

Главните својства

Тип На Објект:
Влечење Прачки
Објектот Висина:
1.8cm
Бренд Име:
Gremlins
Име На Модел:
сребро Јапонија Модел на Автомобил
Објектот Ширина:
7.3cm
Автомобил Направи:
Јапонија Модел На Автомобил
Објектот Должина:
18.9cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Тежина:
0.3kg

Избор на купувачот