.

.

Сива 6mm*30m АТВ Крик Линија со 4500lbs Алуминиум Hawse Fairlead,Синтетички Крик Јаже Кабел,АТВ Линија Крик

Сива 6mm*30m АТВ Крик Линија со 4500lbs Алуминиум Hawse Fairlead,Синтетички Крик Јаже Кабел,АТВ Линија Крик

DEN 2879.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сива 6mm*30m АТВ Крик Линија со 4500lbs Алуминиум Hawse Fairlead,Синтетички Крик Јаже Кабел,АТВ Линија Крик
1)Материјал : UHMWPE
2)Големина : 6mm*30m
3)Јаже делови : нерѓосувачки напрсток и најлон заштитна обвивка
4)Боја : Сива
На јаже може да се избере боја Сива и Сина,на fairlead можете да изберете сребрена боја или црна боја,
само ни остави на боја сакате откако ќе се направи цел е во ред.
5)сила : 6500lbs
6)пакување : еден крик јаже и еден 4500lbs hawse fairlead како слика
7)ние брод што обично за неколку дена.ве молиме имајте во предвид тоа, ако може да почека.
8)за плаќање,ние, исто така, прифаќа paypal,western union.
9)ние исто така снабдување блок,fairlead и електрични крик.
10)имаме доверба за нашиот производ,ние веруваме дека тоа е пријатно изненадување ако се купи од нас.

Главните својства

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Име На Модел:
6mm
Објектот Должина:
30m
Материјал Тип:
uhmwpe спектри
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО
Објектот Тежина:
0.8kg

Избор на купувачот