.

.

Врвен Квалитет Металугрија 70.5x 1/2 x 0.25 или 1790*13*0.65*14tpi bimetal M42 метал bandsaw ножеви за Европската бенд пили

Врвен Квалитет Металугрија 70.5x 1/2 x 0.25 или 1790*13*0.65*14tpi bimetal M42 метал bandsaw ножеви за Европската

DEN 1368.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


метал bandsaw ножеви
Функција : бенд виде ножот за сечење на метал (црна и обоени)
Материјал : Bi-метал
Одделение : M42
Тежина : 70.5"x 1/2" x 0.25" или 1790*13*0.65*14tpi
Должина : 70.5 " или 1790 mm
Ширина : 13mm ( 1/2")
Дебелина : 0.65 mm (0.25")
Заби : 14tpi
Cuttable материјали : црна и обоени метали како челик, нерѓосувачки челик, алуминиум, бакар, месинг итн.
Испорака :
Експрес испорака : Кина Пост или други
(променливи според различни дестинации)
Време на испорака : 15-30 дена (обично) 30-60 дена (неколку пати)
Брза испорака услуга (како UPS-от, DHL, Fedex, итн.) треба да се плати, ве молиме контактирајте ме ако треба.
треба Можеме особено производот за клиентот, доколку клиентот има посебни барања за производите.

Главните својства

Сечилото Тип:
Бенд Видов Ножеви
Број На Модел На:
70.5x 1/2 x 0.25 или 1790*13*0.65*14tpi
Големина:
70.5x 1/2 x 0.25 or 1790*13*0.65*14tpi
Сечилото Материјал:
ХСС
Број на Компјутери:
1 Компјутер
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Уметност.нема.:
J0036

Избор на купувачот