.

.

SmartYIBA 7inch Жичен / Безжичен Wifi Отпечаток RFID Лозинка Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со Жичана Cam

SmartYIBA 7inch Жичен / Безжичен Wifi Отпечаток RFID Лозинка Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со

DEN 8423.00 DEN 10272.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Анти-оксидација и носат-отпорни, надворешна единица, со дожд-осигурување, ѕидот за инсталација повеќе погодно.
Карактеристики :
Следење :
Дисплеј : 7" TFT LCD(16 : 9)
Резолуција : 1024(H) X600(V)
Отклучите : Поддршка на мобилен телефон и таблет за да го отклучите
Дополнителна меморија : Поддршка за дополнителни ТФ-картичка (64 GB максимум. Внатрешна монитор може поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник,Поддршка на IPHONE/Андроид систем мобилен телефон , тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите.
7inch Жичен / Безжичен Wifi Отпечаток RFID Лозинка Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем со 1000 TVL Жичен Камера Ноќ Визија,Поддршка Далечински АПЛИКАЦИЈА притоа,Снимање,Слика
Производи Вовед :
Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет,отворено одделение можат да се поврзете со затворен монитор со кабелска 6 P кабел.Може да се поврзете со НЕ електрично заклучување директно,со отклучување одложување амбиент.Кога затворен следи поврзан со вашиот безжичен wifi рутер,можете да се поврзете на мобилен телефон да затворен монитор,тогаш мобилен телефон, исто така, може да снимате видео или отворете ја вратата итн.Мобилен СТАН со монитор, се слика,видео запис од рачно и отклучување на функции. Јачината на светлината & шарени прилагодливи.Затворен монитор го користите мулти-точка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен и лесно да се работи.

Главните својства

Број На Модел На:
705MJFR11
Метод На Конекција:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Тип:
Спогодба Систем
Врата:
Yes
моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Агол На Гледање (°):
92
моќност:
11V-240v
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
SmartYIBA
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
IP Камера Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Материјал:
Анти-оксидација алуминиум panel
Екран Тип:
Боја На Екран На Допир
Технологија:
Дигитални
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Големина:
7inch
Резолуција:
1000
Камерата:
боја

Избор на купувачот