.

.

Vibrators за Жените Лижење Играчка Клиторис Пичка Пумпа Силикони Г-точката Клиторичен Јазик Stimulator Клиторисот Орален Секс Играчка за Секс Производ

Vibrators за Жените Лижење Играчка Клиторис Пичка Пумпа Силикони Г-точката Клиторичен Јазик Stimulator Клиторисот

DEN 575.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

30 Брзина Клиторисот Vibrators Клиторис Пичка Пумпа Силикони Секси Г-точката Вибратор Орален Секс Играчки За Жени
Спецификации :
Материјал : ABS + Силика Гел
Боја : Виолетова (Изборен)
Батерија : 2 парчиња AAA батерија (Не вклучувајќи)
Вибратор Големина : Прибл. 155*45*78mm (L*W*H )
Функција : 30 брзина на Вибрации,Водоотпорен
Styel : A и B (овој пат само стил Б во парк)

Главните својства

Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
Стапче
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Големина:
sex toys
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
dingye
Број На Модел На:
bi-014332 Секс играчка
Производот Категорија:
g-точката вибратор
Функционирањето и користење:
Вибрации Massager
Орален Секс Играчки:
Орален Секс Играчки
Батеријата:
2 парчиња ААА
вибратор:
Секс Играчки
Материјал:
Силикони
орална вибратор:
пичка пумпа

Избор на купувачот