.

.

6 Компјутери 1/4 Хексадецимален месо тело ХСС 5 Flute Countersink Вежба Малку Сет 90 степени За Дрво Брзи Промени Малку 6mm-19mm

6 Компјутери 1/4 Хексадецимален месо тело ХСС 5 Flute Countersink Вежба Малку Сет 90 степени За Дрво Брзи Промени

DEN 269.00 DEN 359.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Спецификации
Материјал : Челици Со Висока Брзина
Големина : 6mm,8mm,12mm,16mm,19mm
Количина : 1 Set(6 Вежби)
Должина : 48mm/1.88"
Карактеристики :
Издржливи и практични.
Идеален за Дрвени штици,Fiberboard,Честички одбор,Иверица,Пластика,Alumiumn Одбор ,итн.
Погоден за DIY, Дома и Воопшто Градење/Инженерство Користење.
Пакетот вклучува :
1 x 6mm Вежба
1 х 8мм Вежба
1 x 9mm Вежба
1 x 12mm Вежба
1 x 16mm Вежба
1 x 19mm Вежба

Главните својства

Бренд Име:
Деветтиот Светот
Тип:
Центар Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
ХСС
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
Никој

Избор на купувачот