.

.

55X45cm Пролет Боја DIY 3d Крстот Бод Комплет Везана Недовршени Лента Везови Сликарство Крои Занаетите Подарок

55X45cm Пролет Боја DIY 3d Крстот Бод Комплет Везана Недовршени Лента Везови Сликарство Крои Занаетите Подарок

DEN 685.00 DEN 1344.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


167125767435688 Лента Везови US $ 10.5 /set US $ 10.5 /set US $ 9.5 /set US $ 10 /set US $ 11.25 /set US $ 11 /set US $ 12.5 /set US $ 11.75 /set
Лента везови комплет вклучува :
шарени везени платно
вез игла
соодветни Лента
парче со висока дефиниција печатење renderings
висока дефиниција оригинални бод цртежи

Главните својства

Употреба:
Слики
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Вез Метод:
Обичен Бод Везови
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса

Избор на купувачот