.

.

Европа DIY Лента Цветови, Везови Сет со Рамка за Почетник Везана Колекции Крстот Бод Серија Уметности и Занаети Шиење Оркестарот

Европа DIY Лента Цветови, Везови Сет со Рамка за Почетник Везана Колекции Крстот Бод Серија Уметности и Занаети

DEN 610.00 DEN 761.76

Износ
Во форма достапна за нарачката


Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1~2cm грешка : ) големината е извезена крпа големина, некои од нив ќе вклучуваат clank област : )
Количина : 1 парче
Пакет листа : 1 Постави ( Ткаенини Лента*1, Нишка*1, Цртежи*1, Игла*2,Рамка*1)
Платно големина : 20cmx20cm
Лента вез за полнење, недовршени, треба шиење со себе.
Рамката е материјал е пластика не бамбус.

Главните својства

Големина:
20CM with frame
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
Yes
Вез Метод:
Нето Везови
Материјал:
Памук
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Флорални

Избор на купувачот