.

.

Исклучителна Тибетската Будистички Свила Inwrought Медицина Буда Thangka

Исклучителна Тибетската Будистички Свила Inwrought Медицина Буда Thangka

DEN 854.00 DEN 959.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Јас сериозно се надевам дека ќе ме контактираат пред да преземе дејства. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Понудата Со Доверба!
Победникот Настава
Ние автоматски ќе го извести победник преку е-маил ( до адресата која сте регистрирани кај e Bay ) веднаш по завршувањето на аукцијата завршува. Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот.
Клиентите Задоволителна
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за време на викендите и празниците
Повратни информации
На негативни повратни информации ,спор и да се отвори случај се важни за нас. Кога вашиот пакет е предаден, ќе бидете известени преку е-маил со следење на број. Ве молиме наведете вашиот e Bay реден број и превозот адреса со сите е-мејл и телефонска комуникација. Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Ако не сте примиле е-маил или имате проблеми со испраќање на нас, ве молиме јавете ни се за да ја процесира вашата нарачка.

Главните својства

Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Традиционален Кинески
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Вез Метод:
Пореметена Везана
Материјал:
Текстил
Надворешното Пакување:
No
Употреба:
Декорација & Collection & Подарок

Избор на купувачот