.

.

36 инчи Тибет Свила вез Непал Бела tara Буда Tangka Thangka Слики семејството ѕид украсени на mural

36 инчи Тибет Свила вез Непал Бела tara Буда Tangka Thangka Слики семејството ѕид украсени на mural

DEN 786.00 DEN 1007.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Големина
Висина 35 инчи Долго 24 инчен
Висина 90 cm Долги 60 см
Тежина 0.3 КГвклучени тежината на материјали за пакување
Материјали од свила платно
Состојба Добра состојба
Потекло Кина

Главните својства

Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
Свила
Стил:
Класичен
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината
Вез Метод:
Целосна Везови

Избор на купувачот