.

.

Нови пристигнување везана DIY 3d крстот бод комплет Недовршени Лента везови сликарство Цвеќиња, Растенија мода Дома декор

Нови пристигнување везана DIY 3d крстот бод комплет Недовршени Лента везови сликарство Цвеќиња, Растенија мода

DEN 538.00 DEN 1344.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја .Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови .
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Главните својства

Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Материјал:
Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Вез Метод:
Обичен Бод Везови
Надворешното Пакување:
хартиена кеса

Избор на купувачот