.

.

Почетник diy бебе ракување везови везови материјал со дрво везови обрачот не Готовиот производ

Почетник diy бебе ракување везови везови материјал со дрво везови обрачот не Готовиот производ

DEN 365.00 DEN 384.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Почетник diy бебе ракување везови везови материјал се со рамка не Готовиот производ
Имајте на ум : вие купи ова , само за материјал , не на Готовиот производ
pls оставете ја вашата e-mail на нас , ние ќе ви испрати видео на вас .
. ако имате било каков проблем, не двоумете се за нас.
големина : 15x15cm
слободно испратете вез рамка, посебно за деца
материјал слика референца
стилови брод од страна на случаен избор,или можете да оставите порака за стилот

Главните својства

Стил:
Европа
Вез Метод:
Нето Везови
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
коноп
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPPO

Избор на купувачот