.

.

Suzhou везови везови чиста рака-направена парична казна заврши орхидеи дневна соба сликарство

Suzhou везови везови чиста рака-направена парична казна заврши орхидеи дневна соба сликарство

DEN 23280.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
Висок степен на 4 свила вез
stye : suzhou едно лице везови
големина на : 50*50cm , 76*76cm со рамка
embriodery mehthod : обична бод везови
материјали : Свила на копринени линија
рамка : без рамка , ако треба, ве молиме да ни кажете

Главните својства

Големина:
50cm
Употреба:
Слики
Рамка:
Yes
Вез Метод:
Обичен Бод Везови
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
MEISHIMEIYI
Материјал:
Свила
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
мека врамени

Избор на купувачот