.

.

1pcs 5 начин 2 позиција 1/4 BSP Пневматски Нога Управува Возилото Вентил Пролет се врати

1pcs 5 начин 2 позиција 1/4 BSP Пневматски Нога Управува Возилото Вентил Пролет се врати

DEN 1938.00 DEN 2040.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

***** Опис : *****
Категорија : Нога Вентил
Модел : 4 F210-08
Тип : 5 начин позиција 2
Порт Големина : 1/4" BSPT
Ефективната површина : 16mm2
Температурата на работа опсег : -5~55 C
CV Вредност : 0.89
Контрола тип : Пролет се врати
Оперативен притисок : 0~10kgf/cm2
Тежина :
Количина : 1 buc
***** Испорака : ***** Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 7-25 работни дена
Категорија : Нога Вентил
Модел : ST-403 A
Тип : 5 начин позиција 2
Порт Големина : 3/8" BSPT
Ефективната површина : 24mm2
Температурата на работа опсег : -5~55 C
CV Вредност : 1.20
Контрола тип : Пролет се врати
Оперативен притисок : 0~8.0 kgf/cm2
Тело Материјал : Алуминиум
Тежина :
Количина : 1 buc

Главните својства

Место на Потекло:
CN;ЏЕ
Број На Модел На:
4F210-08

Избор на купувачот