.

.

Нерѓосувачки челик рударство алатка рака костец увото огледало професионални уши уво светилка уво ендоскопска рака светло собира осветлување

Нерѓосувачки челик рударство алатка рака костец увото огледало професионални уши уво светилка уво ендоскопска

DEN 869.00 DEN 955.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производ : професионални уво на уво светилка Производ големина : 16 CM долг, нето тежина 76 G Производ функција : уво - уво ламбата и спрејот се користи за чистење на внатрешното уво канал Материјал : не ' рѓосувачки челик и др Погодни за употреба : 2 дел 5 батериско напојување (батеријата не се испорачани) Времетраење : во зависност од капацитетот на батеријата, може да се користи континуирано за 10 часа Соодветна за публиката : уши и ушите, Користејќи супер-светли LED светилка, супер долг живот може да се користи за повеќе од 2 години, може да се ротира Агол во секој Агол. Инка дизајн дизајн на предната страна-на крајот на инка на рака костец е усвоен, со три групи на мелење алатки и седум процеси. Површина е мазна и отворот е соодветно, што е прв избор за професионални уши. Switch копчето е погодно да се користи за Дизајн на анти-лизга текстура Рака стисок со рака држи светилка е дизајниран за анти-лизгачки текстура. Анти-се лизга, не е лесно да падне, дизајнот е силна и убава Замена на сијалица со следнава слика 1.Светилка носителот позиција 2.Светилка за продолжување 3.Светилка ротација 4.Црна гума може да се влечат назад 5.Земете светилка носителот 6.На сијалица е заменливи

Главните својства

Тип На Објект:
Уво Заштита
Бренд Име:
Kemei

Избор на купувачот