.

.

1pcs Шминка Природен Тен Lipgloss Водоотпорен Течни Усна Стап Усна Сјај Усна Мат Долготраен Кармин

1pcs Шминка Природен Тен Lipgloss Водоотпорен Течни Усна Стап Усна Сјај Усна Мат Долготраен Кармин

DEN 40.00 DEN 49.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Земавме овие фотографии од самите себе. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Врз основа на досегашното искуство.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.Понекогаш имаме изненадување за вас ^-^
8 Бои За Шминка Природни Lipgloss Водоотпорен Течни Усна Стап Усна Сјај Усна Мат Долготраен Кармин
*Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да се биде креативен
Откако ќе цел, ние ќе го организира превозот во време, ве молиме да не't worry и ние сме искрени снабдувач!!
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место.

Главните својства

Тип:
усна сјај
Количина:
1pc Водоотпорен Течни Усна стап
Корист:
Крем,Други,Хидрантни,Хранливи
НЕТО-WT.:
Како на слика шоу, за 5g
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
Мат Долготраен Кармин
Бренд Име:
GUJHUI
Состојка:
природни кармин
GZZZ:
YGZWBZ
сертификација:
GZZZ
Сертификат Број:
XX
Земја/Регион на Производство:
Кина

Избор на купувачот