.

.

40/50/60/80mm Кристал Магијата Топката Азија Природен Кварц Небото Сини Кристал Исцелување Топката со база Сфера Дома декор роденденски подарок

40/50/60/80mm Кристал Магијата Топката Азија Природен Кварц Небото Сини Кристал Исцелување Топката со база Сфера

DEN 388.00 DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние секогаш се држиме до нашата мисија, која е "да се обезбедат производи и услуги кои се гарантираат супериорна вредност за нашите клиенти".pls контактирајте со нас кога ќе го оставите nagetive повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем. Ние, главно, извоз на производи во Северна Америка, Европа и Јужна Америка.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.
Име на производ : 40/50/60/80mm Кристал Магијата Топката Азија Природен Кварц Небото Сини Кристал Исцелување Цитирани Топката со база Сфера Дома декор роденденски подарок
Големина : 40mm,50mm,60mm,80mm
Напомена : Овој производ е рачно изработени,па големина може да се 1-4mm разлика. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. Квалитет на услуга на клиентите, брза испорака методи, тимска работа, и добра репутација се зборовите кои ја опишуваат нашата компанија.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.

Главните својства

Големина:
60mm, 50mm, 40mm, 80mm
Бренд Име:
Hyaline&Дора
Материјал:
Кристално
боја:
Небото Сино
Тема:
самовила
Големина:
40mm,50mm,60mm,80mm
Материјал:
k9 кристално
Тип:
Настан & Партија Материјали
топката декорација:
fengshui топка
Повод:
Дома декорација & роденденски Подарок
Одбрав:
4 големина за вас одбравме

Избор на купувачот