.

.

AutoCare Автомобил Восок Cystal Позлата Постави Тешко сјајни восок слој за покривање на боја површина слој формула Супер водоотпорен филм

AutoCare Автомобил Восок Cystal Позлата Постави Тешко сјајни восок слој за покривање на боја површина слој формула

DEN 414.00 DEN 667.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека две цени за различни пак, е за восок САМО, уште едно не е за Автомобил восок поставите како што е подолу,исто така, пешкир ќе биде сино/жолта/портокал случаен боја,се надевам не ви пречи,ви благодариме !
Нови Пристигнување Гориво Додаток за препорачуваме,исчисти&се заштити вашиот мотор, ве молиме проверете
Карактеристики : Ерозија и силна сончева светлина ultrviolet зрачење Тешко сјајни восок слој convering боја површина слој формула Супер водоотпорен, antifouling ефект, подобро можат да го издржат тешките дожд и снег Затворена форма тешко и светли стврднување со заштитен филм
Автомобил Восок Сет (Cystal Позлата)
Option1 : 1x S Позлата Восок + 2x Applicators + 1x Микрофибер Чистење Крпа (по случаен избор боја)
Option2 : 1x S Позлата Восок+10pcs Микрофибер Applicators
Option3 : 1x S Позлата Восок+6pcs Микрофибер Мека Бела Крпа Чистење
Option4 : 1x S Позлата Восок+1pc 92*56cm крупните Чистење и Сушење Крпа
Option5 : 1x S Позлата Восок+ 1x Микрофибер Чистење Крпа (по случаен избор боја)
Option5 : 1x S Позлата Восок+ 1pc 92*56cm крупните Чистење и Сушење Крпа+ 10pcs Микрофибер Applicators
Важни информации :
Долги транспорт би можел да предизвика Chela сплит; времето температура е висока, тоа може да се топи, овој проблем не може да се избегне, не влијае на функцијата. Со вода загреана восок, восок е целосно се стопи, по ладење, восок може да се restitution.
Ние исто така снабдување на други восок & полирање објекти како што е подолу,
,

Главните својства

Објектот Дијаметар:
10cm
Бренд Име:
авто нега
Материјал Тип:
S Восок
Објектот Ширина:
10cm
Специјални Функции:
Cystal Позлата
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
BPAP14
Објектот Волумен:
200g прибл
Тип На Објект:
тврд восок
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
10cm

Избор на купувачот