.

.

2017 лето нов туш завеса задебелување водоотпорен и mildew боја круг полиестер туш завеса за да испратите кука

2017 лето нов туш завеса задебелување водоотпорен и mildew боја круг полиестер туш завеса за да испратите кука

DEN 649.00 DEN 940.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Полиестер направени во Кина Дали за увоз на : Нема Стил : Европски стил за Печатење на ЛОГОТО : Да Шема : круг Трговија атрибути : домашната трговија Прилагодување : Да Боја : боја круг 180 * 180 бакар тока, боја круг 180 * 200 бакар тока Ткаенина главна компонента на содржината : 100 Совети : Поради различни PC екранот, производ во боја ќе бидат некои отстапувања, на крајот на краиштата да преовладуваат во вид Пакување екранот

Главните својства

Големина:
width 180x180 high, width 180x200 high
Број На Модел На:
180x180cm
Стил:
Модерна
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Бескрајни
Материјал:
Полиестер
кодот на производот:
1256

Избор на купувачот